Uncategorized @fa

دزدگیر ماشین ساده

امتیاز دهید

مهم‌ترین مزیت این نوع از دزدگیرها، سطح قیمت پایین‌تر آن نسبت به انواع دیگر است. اما خب به همان مقدار هم قابلیت‌های کمتری دارند.

شاید به دلیل قیمت پایین‌تر دزدگیرهای ساده است که میزان بیشتری از مردم ترجیح می‌دهند از این مدل‌ها استفاده کنند. اما از طرفی باید در نظر داشته باشید که در هنگام انتخاب دزدگیر، قطعا ظاهر ریموت‌های این مدل‌ شما را راضی نخواهد کرد. همچنین قابلیت‌هایی که عمدتا دزدگیرهای تصویری دارند هم در این نوع دزدگیرها مشاهده نمی‌شود. مثلا اگر ضربه‌ای به ماشین شما بخورد و شروع به آژیر کشیدن کند، هیچ‌گاه متوجه نخواهید شد که صدای آژیر به چه علت است. شاید دربی از خودرو باز شده باشد و یا ضربه‌ای خورده باشد.

همچنین اگر فاصله شما از ماشین‌تان خارج از محدوده آنتن‌دهی دزدگیر باشد هم متوجه صدای آزیر نخواهید شد و هیچ پیامی هم از طریق ریموت دریافت نخواهید کرد. ضمنا محدوده آنتن‌دهی این نوع از دزدگیرها بسیار کمتر از مدل‌های تصویری و سیم‌کارت‌‌خور است. به طوری که بهترین مدل دزدگیرهای ساده نهایتا ممکن است تا 800 متر برد داشته باشند. به نوعی می‌توان گفت تنها مزیت این دزدگیرها نسبت به قفل مرکزی که در اغلب خودروها وجود دارد، این است که در صورت ضربه خوردن و یا باز شدن درب‌‌ها آژیر به صدا در آمده و با شنیدن صدا متوجه خطر خواهید شد.

شناخته‌شده‌ترین دزدگیرهای ساده در ایران، دزدگیر هوتای و مدل‌های ساده استیل میت می‌باشند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *