Uncategorized @fa

انواع دزدگیر ماشین تصویری

امتیاز دهید

این نوع از دزدگیرها، دارای ریموت‌های بزرگتر و زیباتر از دزدگیرهای ساده هستند. ضمن اینکه قابلیت‌های گوناگونی هم دارند. برای مثال می‌توان وضعیت کنونی خودرو را بر روی LCD کوچکی که بر روی ریموت آن‌ها وجود دارد مشاهده کرد. اغلب علامت‌های ظاهر شده بر روی LCD این دزدگیرها در مدل‌های مختلف یکسان است. مثلا اگر ضربه‌ای به خودرو خورده باشد، علامت چکش، اگر درب‌ها باز شده باشند، علامت درب باز را نشان می‌دهد. یکی از بهترین مزیت‌های دزدگیر تصویری این است که شما ممکن است فراموش کرده باشید که ماشین را قفل کرده‌اید یا خیر. در این حالت با مشاهده صفحه ریموت و علامت قفل باز یا بسته‌ای که بر روی آن ظاهر می‌شود متوجه باز یا بسته بودن ماشین شوید.

علاوه بر همه این مزیت‌ها، هنگامی که دزدگیر آژیر می‌کشد و شما در فاصله دوری هستید که صدای آژیر را نمی‌شنوید، ریموت شروع به لرزش و صدا می‌کند تا متوجه خطر شوید. ضمن اینکه این دزدگیرها محدوده آنتن‌دهی فوق‌العاده‌ای هم دارند که کار با آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. به طوری که اغلب دزدگیرهای تصویری، تا 1000 یا 2000 متر برد آنتن‌دهی دارند.

اما گذشته از همه این مزایا، باید توجه داشت که مراقبت از ریموت این دزدگیرها بسیار اهمیت دارد. زیرا LCD به کار رفته در آن‌ها بسیار ظریف طراحی شده‌اند که ممکن است تحمل ضربه‌های سنگین را نداشته باشند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *